1Tel: 0 (232) 375 44 42 - 0 (506) 027 89 50 

Bize "Erzene Mahallesi 114 Sokak 6/A Bornova - İzmir" adresinden ulaşarak misafirimiz olabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Ptesi - Ctesi : 10:00 - 20:00
Pazar: 10.00 - 19.00
Ücretsiz sanat danışmanlığı hizmetimiz için lütfen randevu alınız.

PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?

*

Ücretsiz Sanat Danışmanlığı

Çocuğunuzun hangi alanda yetenekli olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Gelin, alanında uzman eğitmenlerimizin yapacağı değerlendirme sonrasında onun için en doğru seçimi birlikte yapalım!
Ücretsiz Sanat Danışmanlığı Müzik, Resim ve Drama branşlarında yapılmaktadır.

MÜZİK
Öğrenciye,keman, piyano, flüt, gitar, bateri, bongo, tumba, marakas, tef, çeliküçgen, cabasa gibi çalgılar tanıtılır. Branş öğretmenleri tarafından öğrencilerin çalgıları ayrı ayrı görmelerine ve çalgılara dokunmalarına izin verilir. Her branş öğretmeni, kendi çalgısını çalarak öğrencilerin çalgı sesleri ile ilgili de fikir sahibi olmasını sağlar. İkinci aşamada ise öğrencilerin müziksel iştme yetenekleri ve fiziksel yapıları tek tek ilgili öğretmen tarafından değerlendirilir ve öğrencinin de ilgi duyduğu çalgılar da göz önünde bulundurularak öğrencinin hangi çalgıda daha başarılı olacağı belirlenir.

RESİM
Her öğrenciden kurumumuzu ziyaret etmeden önce 3 adet resim istenir. Resimler bir zarfa konulmalı ve üzerlerine ad-soyad ve yaş bilgileri eklenmelidir. Resim öğretmenimiz konu ile ilgili değerlendirmeyi yapar.

DRAMA
Öğrenciler yaş gruplarına uygun olarak sınıflar halinde atölyeye alınır. Atölyede çocukların algı, ilgi, uyum ve liderlik potansiyellerini ortaya çıkartmalarını sağlayacak eğlenceli oyunlar oynatılır. Bir ders saati süren atölye sonrasında eğitmen tarafından her çocuk ve grup için ayrı ayrı rapor hazırlanır.

 

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.
  • Henüz hiç yorum yok
ÜST