1Tel: 0 (232) 375 44 42 - 0 (506) 027 89 50 

Bize "Erzene Mahallesi 114 Sokak 6/A Bornova - İzmir" adresinden ulaşarak misafirimiz olabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Ptesi - Ctesi : 10:00 - 20:00
Pazar: 10.00 - 19.00
Ücretsiz sanat danışmanlığı hizmetimiz için lütfen randevu alınız.

PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?

*

Tüm Dost Kartlılara bizden %30 İNDİRİM!

Bu işyerinde DOSTKART geçerlidir.

 • Üç yıldır bu ailenin içindeyiz. Aile diyorum gerçekten çünkü MKSM' yi ailemiz gibi görüyor, hissediyoruz. Bu hissiyatımızın karşılıklı olduğuna da çoğu zaman şahit oluyoruz. En kıymetli varlığımızı emanet ettiğimiz kişiler, kurumlar için böyle hissetmek bence çok büyük bir nimet şu zamanda diye düşünüyorum. Bir piyano dersi için başladığımız bu merkezde şimdi görüyorum ki oğlum hem teknik anlamda gelişti hem keyifle devam ediyor derslerine, hem de en önemlisi benim için öğretmeni ile çok farklı paylaşımlar da bulunuyor. Melisa Hanım ile yeri geliyor dertleşiyor. Melisa hocamız da onu motive edip sürekli yukarıya çekmek ve mutlu olmasını sağlamak için özel bir çaba sarfediyor. Bu arada MKSM çalışanlarının ve üyelerinin de hakkını vermeliyim, herkes çok iyi niyet ve saygı çerçevesinde işini yapıyor. Iyi ki burdayiz ve iyi ki bu ailenin bir üyesiyiz. Teşekkürler emeği geçenlere...
  Nurver MAMIKOĞLU
 • Sanatın, müziğin ama herşeyden önce insanlığın, dostluğun ve tümünden gelen ahenkli sıcaklığın birleştiği bir yer MKSM. İyi ki var, iyi ki bizim hayatımıza girmiş ❤️
  Burçin Tuğlular
 • MKSM ile tanıştığımız için çok mutluyuz. Oğlumuz Can, sayenizde iyi bir eğitim aldı. Teşekkürler..
  Jale İPEKER // Öğretmen
 • Melisa Karan Sanat Merkezi demek sıcacık iyi bir dost eli demek, çocuklarınızın yeteneği geliştikçe onların gözündeki ışığın parladığını görmek demek... Orada kendinizi her zaman iyi hissedersiniz çünkü merkezin kurucusu Melisa Hanım, çalışanları Elif Hanım, Emine Hanım ve ismini sayamadığım diğer bütün öğretmenleri sıcacık ve mutlular.... MKSM'de çalışmak onlar için bir ayrıcalık o yüzden oraya gittiğinizde kendinizi evinizde hissedersiniz. Bir buçuk yıldır çocuğum Barış KİREZCİ, MKSM'de davul eğitimi alıyor. Çok gelişti oğlum. Çok şanslı çünkü iyi ellerde. İşinzi layıkıyla yaptığınız için teşekkürler. Ve sizleri tanıdığıma çok memnunum.
  Sibel KİREZCİ // Barış'ın annesi
 • Güler yüzlü hocalarıyla ve eğitimleriyle hiperaktif yeğenime piyano öğretmeyi başaran kurum.
  on capraz baglardaki yirtilma // ekşi sözlük yazarı
 • Güle oynaya piyano çalmayı öğreten kurum. Adeta bir sanat merkezi.
  muharrem89 // ekşi sözlük yazarı
 • Sevgili Melisa Karan ve Ekibi, Tüm çocuklar özeldir ve her çocuk her şeyin en güzelini doğal olarak yaşamak için bu dünyaya gelir ve bu ancak sizin gibi özel insanlar ile mümkün olur :) Güler yüzünüz, iyi niyetiniz, samimiyetiniz ve emeğiniz için teşekkür ederiz.Geleceğe umutla bakmamıza verdiğiniz destek bizler için çok değerli ve hayatımıza kattıklarınız hayallerimizin ötesinde… Yalnız Can’a değil annesine de nota ve piyano eğitimi veriyor olmanız ayrı bir güzellik. 19 Haziran konserini iple çekiyoruz.Ve son olarak Jingle Bells ve Kuçu Kuçu notalarını. Ancak dün gece yazabildim :)
  Burçin TUĞLULAR // Can'ın annesi.
 • Melisa Karan Sanat Merkezi severek geldiğimiz bir yer. Onların sayesinde oğlum İsmail Yiğit’in müzik konusunda yeteneğin ön plana çıktı. Yiğit’in, öğretmeni Cansu hanımla olan diyaloğu da güzel bir seviyede gidiyor ve inşallah hep böyle devam eder. Sanat Merkezindeki ortam ,sıcaklık ve güler yüzlü çalışanlar bizim severek gitmemiz için güzel bir neden. Sizleri seviyoruz. Bu sevgimiz ve diyaloğumuzun böyle devam etmesi dileğiyle ..:)
  Özgül Aksel // Yiğit'in annesi.

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.
 • Henüz hiç yorum yok
ÜST